Dodatki frostpunk

Witaj w postapokaliptycznym świecie, gdzie los ostatnich ocalałych leży w Twoich rękach! Czy potraktujesz mieszkańców swojej kolonii jak zwyczajny zasób?

Podążysz drogą inspirujących architektów, nieustraszonych odkrywców czy błyskotliwych naukowców? Twoje rządy przejdą do historii jako czas piekielnej tyranii, czy era prawa i równości?
Frostpunk:
Frostlander Expansion

Rozszerzenie do gry Frostpunk zawierające zestaw nowych kart, które znacznie zwiększają jej regrywalność. Dodatkowo Frostlander wprowadza zupełnie nowy, najwyższy poziom trudności, stanowiący wyzwanie nawet dla zaawansowanych graczy. Zestaw zawiera również ekskluzywne, drewniane pionki, które uczynią naszą grę jeszcze bardziej estetyczną.

Zawiera wszystkie cele odblokowane podczas kampanii na portalu Kickstarter.

Zamów dodatek
Frostpunk: Dreadnought Expansion

Rozszerzenie do gry Frostpunk zawierające pokaźnych rozmiarów (190x70x50 mm) plastikową figurkę drednota. To nie tylko świetny kolekcjonerski gadżet, ale również element, który, użyty w odpowiednim scenariuszy dodatkowo wzbogaci wrażenia płynące z rozgrywki.

Dodatek ma charakter estetyczny, pozwoli urozmaicić wygląd planszy bez zmieniania zasad gry.

Zamów dodatek
Frostpunk: Miniatures Expansion

Wznieś miasto, którym będziesz zarządzać i spraw, by górowało nad stołem podczas rozgrywek! Miniatures Expansion to rozszerzenie zawierające 120 plastikowych figurek w 41 różnych rodzajach.

Dodatek ma charakter estetyczny, a jego użycie nie wpływa na mechanikę i przebieg rozgrywki. Całość zapakowana jest w karton ze specjalną, plastikową tacką na komponenty.

Zamów dodatek
Frostpunk:
Resources Expansion

Wzbogać swoje rozgrywki w dodatkowe wrażenia estetyczne dzięki praktycznym znacznikom zasobów! Resources Expansion to rozszerzenie zawierające 98 plastikowych znaczników surowców, które pod względem skali dorównują innym komponentom z zestawów dodatkowych.

Dodatek ma charakter estetyczny, a jego użycie nie wpływa na mechanikę i przebieg rozgrywki. Całość zapakowana jest w karton ze specjalną, plastikową tacką na komponenty.

Zamów dodatek
Frostpunk:
Timber City Expansion

Rozszerzenie zawierające 80 drewnianych znaczników reprezentujących dostępne budynki. Zawiera 18 dużych budynków w 12 różnych kształtach i 62 małe budynki w 23 różnych kształtach. Znaczniki należy ułożyć na tekturowych kafelkach budynków z gry podstawowej, wzmacniając tym samym efekt wizualny bez użycia plastikowych figurek z innych zestawów dodatkowych.

Dodatek ma charakter estetyczny, a jego użycie nie wpływa na mechanikę i przebieg rozgrywki. Znaczniki mają 15 mm grubości i zróżnicowaną wysokość. Po obu stronach mają nadrukowane obrazy budynków.

Zamów dodatek
Frostpunk:
Playing Mat Expansion

Wzmocnij klimat swoich rozgrywek poprzez śnieżny krajobraz widoczny w tle! To rozszerzenie zawiera wysokiej jakości matę neoprenową o wymiarach 750x650 mm.

Podczas rozgrywek możemy umieścić ją pod planszą główną, dzięki czemu zapobiegnie jej przemieszczaniu się, wskazując dodatkowo te miejsca, z których nadal nie został usunięty śnieg.

Zamów dodatek